O nas

Jesteśmy z Państwem od 1997 roku !


Od wielu już lat jesteśmy świadkiem oraz uczestnikiem rozwoju, ewolucji i nieustannych zmian zachodzacych w globalnej sieci. Każdego roku realizujemy dziesiątki kreatywnych projektów idących w parze z bieżącymi trendami zmianiającymi naszą rzeczywistość. Dzięki setkom zrealizowanych zleceń znamy charakterystykę i potrzeby polskiego rynku, zatem jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie narzędzia, aby pomóc naszym Klientom odnieść sukces !Pozycjonowanie Google ? Pod hasłem "mazury" znajdziecie nas od lat na 2 pozycji.


Profesjonalne pozycjonowanie jest to szereg działań, które w efekcie przekładają się na coraz wyższą pozycję serwisu w wyszukiwarce Google. Jest to nieustanna walka z serwisami konkurencji o jak najlepsze miejsce dla naszej strony internetowej. Jako specjaliści SEO na rynku turystycznym wykonujemy wszystkie działania, które pozwalają wypromować Wirtualne Mazury w wyszukiwarkach internetowych pod kombinacjami wielu słów kluczowych.


Jesteśmy obecni w serwisie You Tube... nasz kanał nosi nazwę Mazury z Drona


Naszym głównym celem jest profesjonalne opracowywanie i wykorzystywanie narzędzi informatycznych umożliwiajacych wzbogacanie realizowanych graficznych form internetowych. Szczególny nacisk w tym zakresie kładziemy na sprzęt i oprogramowanie służące realizacji nagrań video.

 

Do naszej strony obecnie prowadzi kilkanaście tysięcy linków zaprzyjaźnionych stron. Wskazują one w szczególności ciekawostki, atrakcje oraz zabytki. 

Jesteśmy pierwszym profesjonalnym serwisem internetowym jaki powstał na Mazurach. Cieszymy się Państwa zaufaniem już blisko 24 lata. Specjalizujemy się w produkcjach internetowych - prawdopodobnie wykonujemy najefektywniejsze i najpopularniejsze usługi w zakresie marketingu internetowego.

Dysponujemy profesjonalnym sprzetem i oświetleniem do wykonania a także obróbki materiału fotograficznego. Zdjęcia wykonuja fotograficy z conajmniej kilkunastoletnim doświadczeniem. Nieobca jest nam równiez fotografia lotnicza... zdjęcia wykonujemy dronem, bądź z pokładu samolotu.

M a z u r y   z   D r o n a


Potrzebujesz materiał filmowy ?
Dobrze trafiłeś, zrealizujemy go i umieścimy na stronie www ;)


Wszystkie użyte na niniejszej stronie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Wszelkie działania naruszające prawa autorskie są zabronione !