Ranczo Piaski - Piaski k/Ełku

tel. kom. 0-515 448 306, 0-501 561 297

fax (0-87) 732 38 33, email: henryka.sznajder@interia.pl

Położenie gospodarstwa

Gospodarstwo znajduje się w pobliżu dużego jeziora Łaśmiady (pow. 1100ha). W odległości 300m jest las pełen grzybów i owoców leśnych. Wokół gospodarstwa rozpościera się piękny pagórkowaty teren. Do najbliższego większego miasta - Ełku jest 12km. W naszym gospodarstwie znajdują się dwa stawy, których łączna powierzchnia wynosi 1ha. Obok stawów znajduje się plac zabaw (piaskownica, huśtawka), miejsce do wędkowania. Cała posiadłość ma powierzchnie 4ha. Teren przy zabudowaniach jest ogrodzony i posiada parking.

 

Nasz dom

Budynek jest nowy o powierzchni 300 m2 (1 piętro z poddaszem) z pięknym widokiem na jezioro i las. Dom ma 5 pokoi z łazienkami i 2 wyposażone kuchnie. Wewnątrz jest jedna sala biesiadno - konferencyjna z kominkiem i TV (pow. 56 m2. Obok stawów znajduje się plac zabaw, miejsce na ognisko oraz wiata biesiadna.

Gospodarstwo

Na terenie posiadłości w pobliżu domu znajduje się niewielki ogródek i młody sad. Goście mogą korzystać z produktów rolnych (owoce, warzywa) z przydomowego ogródka.

 

Nasz ogród/posesja

Posiadamy własny ogród warzywny i młody sad. Bezpośrednio nad stawem jest piękne miejsce do wypoczynku i grill'owania.

Nasza kuchnia

W budynku znajdują się dwie w pełni wyposażone kuchnie. Można przygotowywać posiłki samodzielnie lub korzystać z wyżywienia całodziennego. Posiłki przygotowywane są z własnych produktów.

 

Inne atrakcje w okolicy

Na terenie posiadłości znajduje się łowisko. W odległości 400m od gospodarstwa rozpościera się plaża. Nieopodal niej znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego. W pobliskiej wsi Straduny położonej ok. 3km od gospodarstwa są organizowane spływy kajakowe malowniczą rzeką Ełcką i nie tylko.

Koniecznie należy zwiedzić:

   - Klasztor Kamedułów - Wigry
   - Wilczy Szaniec - Kętrzyn
   - Biebrzański Park Narodowy
   - Wigierski Park Narodowy
   - Mazurski Park Krajobrazowy
   - Wiadukty w Stańczykach koło Gołdapi

Szczególnie polecamy

Wypoczynek w naszym gospodarstwie szczególnie polecamy wędkarzom i osobom pragnącym odpocząć w ciszy i spokoju.

Serdecznie zapraszamy

Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących odpoczynku z dala od gwaru i kurzu miejskiego Zapewniamy Państwu domową atmosferę i miłą obsługę.