Dwa Całoroczne Domy Drewniane Nad Jeziorem Orzyskim
Skomack Wielki k/Eku, tel. kom. 504 171 151
fax (87) 621 77 77, e-mail: extel@poczta.onet.pl

Dwa nowe całoroczne domy drewniane nad jeziorem Orzyskim. Domy znajdują się około 300m od wsi Skomack Wielki k/Ełku.

Dwa nowe całoroczne domy drewniane nad jeziorem Orzyskim. Domy znajdują się około 300m od wsi Skomack Wielki k/Ełku. Teren posesji jest ogrodzony, liczy 32 ary, położony jest w odległości 40m od jeziora.

Na parterze znajduje się 42 m2 salon z kominkiem, aneksem kuchennym i TV-SAT (z bogatym zestawem programów) . Kuchnia z pełnym wyposażeniem: lodówka, blat ceramiczny, kuchnia mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy, naczynia, zmywarka, opiekacz. Duża łazienka z oknem, prysznicem, umywalką i WC. Zadaszony 24 m2 taras z widokiem na jezioro, meble ogrodowe, duży grill kominowy. Na piętrze trzy sypialnie dwu osobowe i łazienka z prysznicem umywalką i WC.

Parking na terenie posesji, nad jeziorem duży pomost o długości 15m z możliwością wędkowania, łódka do dyspozycji gości, jezioro nie jest objęte strefą ciszy (można korzystać ze sprzętu pływającego z silnikami spalinowymi).

Do dyspozycji gości każdego z domków łódka oraz kajak z kapokami. 

Na terenie posesji plac zabaw  z dodatkową dużą piaskownicą.

Opłata za pobyt pobierana jest z góry. Ponadto pobierana jest kaucja w wysokości 300 zł, zwracana w dniu odjazdu gości, pod warunkiem pozostawienia domu w stanie nienaruszonym.

S E R D E C Z N I E   Z A P R A S Z A M Y   !